User Tools

Site Tools


blog:2007:05-23-maky_tsvitut

«Маки цвітуть!» Хто посіяв?

Українці люблять Україну і готові життя віддати за «її свободу», але біжать до церкви і молять Ісуса, і благають подарувати цю свободу, царя небесного. А чи не пора вже царя в голові мати?

Цвітуть маки в головах наших людей давно, посіяні чужинцями. А сіячі, пророки, не переводяться. Гарно про пророків у Біблії пишеться: «І не буде в тебе чужинець пророком. Якщо ж від мене пророк прийде і буде пророкувати, а не збудеться, значить, не від мене(Бога) він був!»

«Премудра еліта», богорівні, завжди вела націю до загибелі. Бо вона перша гібрідізувалась і вимішувалась з іншою, чужою елітою і нищила свою мову, культуру і втягала чужу. Вона перша «спливала» за кордон, залишаючи трударя на своїй землі, нести на собі історичний тягар.

І сьогодні вимахуючи різними гаслами і кольорами, закликають «шукати» ідею, об»єднувати всіх в одній церкві, уповати на чудо відродження… Ну, а якщо не вийде – спливуть. Вони пройдуть «вогонь і воду, і мідні труби», бо Єліта(богорівні). Бо посилаючи народ «шукати ідею», самі вже давно знайшли, що їм треба, лише поділити не можуть. Люди, не шукайте того, чого не треба шукати! Не дайте ділити свій скарб, свою землю і її надра! Не дайте втягти трударя в добровільне пролетарське рабство! Вважайте, за спинами провідників-пророків, еліти, дуже часто стоять товсті гаманці всесвітніх олігархів.

Поки ми будемо боротися з ідеями і шукати нових, вони будуть вживати будь-які. Не інструмент важне, а майстер. Головне це воля людини, а любі ідеології творяться для закріпачення цієї волі. Любі закони це її обмеження. При цьому «злодію закон не писано». Сьогоднішнє положення в нашій країні, яскраво нам це доказує. З політичної доцільності допустимо все. Але що це таке «політична доцільність»? Для кого вона працює? Кажуть для народу, але для якого? Оце і є маленька модель тупика. До цього соціального тупика можна швидко вскочити, а можна і довго йти, пристосовуючись і підкидаючи ідею «шукати ідею».

Світ людей сьогодні розділено на дві головні категорії: трутнів і трударів. Ці два гурти ніколи не зникали, як добро і зло, але поперемінно перемагали і творили світ процвітання, або трутня—або трударя. Сьогодні ми маєм світ процвітання посередника. Посередник у всьому, економіці, культурі, віруванні, законодавстві. Посередник процвітає – трудар бідніє і вимирає.

Посереднику байдужа земля, природа, повітря, вода країни, він буде торгувати всим, що принесе прибуток. Його маленька роль і відсоток, у сьогоднішньому світі, виросли до руйнівних розмірів. Збіднілий трудар торгує останнім своєю робочою силою. Він добровільно віддає себе в рабство. Це добровільне рабство у нинішньому сторіччі існує у всьому світі, різниця лише в ціні. А ціна і можливість якнайдорожче себе продати штовхають людину кинути свою країну, родину і шукати собі рабовласника на свої руки, мозок, а, часом, і душу. А якже рідний дім, рідний край? А там вже чужинці порядкують і звуть це «інвестиціями». Тимчасове вкидання коштів у вигідне діло, щоб отримати «навар». Інвестору байдуже земля і люди данної країни. Вони не живуть вічно на ній. Вони метелики-одноденки. Народ живе вічно. Тому знищивши народ-націю «інвеститори» нищать землю. І, якщо вони не знайдуть для себе іншої планети, то самознищаться тут. Жодні закони не захистять від їх руйнівної діяльности, окрім тих, які вкладені в серце людини від свого роду-племені.

Наш мозок сьогодні мислить так, як нам вклала совєтська система. Вже родилось покоління, що не отримало цього «вприскування», але схопило інший вірус. Вірус «американської мрії». Не спрацює він інший придумають. Тому треба чітко визначити для себе, до якого гурту ви належите і бачити до чого це призведе, не в кінці вашого життя, а, щонайменше, сьомого вашого покоління. Жити для онука. Ось основна заповідь. Це і зветься «на-ука».

1. Еліти не існує. Є лише люди , які зберігають досвід свого народу.

2. Лише вільна людина відповідальна за себе і майбутнє. Лише вільна людина не буде посягати на волю іншого.

3. Природа всіх людей наділила необхідними для життя здібностями. Для суспільства вони всі важні.

4. Де одна віра – одна неволя. Тому найстрашніше, це узурпація влади єдиної ідеї. Не комуністична ідея страшна, а її використання як єдиної і безпомильної. Те саме стосується і релігій.

Нам закладено природній закон продовження роду. А род може бути продовжений лише на здоровій землі в здоровому суспільстві.


Лідія

додано 2007-05-23

blog/2007/05-23-maky_tsvitut.txt · Last modified: 2012/10/27 17:59 by admin