User Tools

Site Tools


blog:2006:12-07-pryntsypy_maat

Принципи Ma'aт

Український шлях життя, - цей вираз досить заїзджений, так як і шлях українців.

Очевидно, що шлях починається від голови, як ми мислимо так і живемо. Наш през. Ющенко вважає, що досить утворити єдинну помісну Церкву і ми всі відчуємо себе як ті овечки в одній кошарі і почнемо мислити як одне. І створимо націю у якій немає протиріч. Чула ще одного політолога, який пропонував взяти собі гебрейську релігію і їх шляхом творити свою державу. Але що ми створим це буде ще одна гебрейська гілка держави Ізраїлю.

Що ми створимо під вивіскою Єдиної помісної Православної Церкви, це буде ще одна гілка, канувшої в лєту, Візантії. А де ж наше, де наш шлях українців-русинів?

Той хто садив город, знає це врочисте відчуття покладання зерна у землю. Відчуття, що твоя рука торкається Вічности, торкається руки твоїх пращурів. Маленьке зерня несе у собі код свого давнього через віки роду. Відроджуючись знову і знову, ця краплина переноситься через тисячоліття. Що є Бог? Ніхто не знає на це відповіді. Можливо, це та краплина енергії маленького зерня, яке постійно відтворює себе. Ми – русини-українці і постали як нація працюючи на своїй землі. Не гешефтами, ні театральними виставами, ні мудрими книжками ми розвинулись, а працею на нашій прабатьківській землі.

Чую голоси: що знову раком стати? Так! Бо це уклін земній вічності і вічності свого Роду. Не відсталість несе це «стояння раком», а прогрес і знання. Праця на землі створила людину. Не демократичні чі соціалістичні суспільства, ні релігї з вірою в одного Бога, а праця на прапредківській землі. Вони від праці мусили осягти вищі знання, які сьогодні звуть «Ріг Ведами» і передали їх «онуку». Так постала Наука, для О-нука.

Обробляючи землю ми творили обряди, святкували Дні сонцестояння і пір року, творили чудові танці і лицедійства, розповідали мудрі байки для молоді і співали колискові немовляті. Від колиски ріс трудар, з багатими знаннями свого роду, який давав свої сили Землі, а вона повертала їх сторицею.

Це і була воля. Воля, коли ти керуєш собою. Якщо не зумієш керувати собою, то це будуть робити для тебе інші, але воля твоя буде взята. Ось так і постали держави, коли ритм життя з землею був порушений. Коли зв»язок з Родом знищився і закони вкладені з колиски витерлись із серця, утворився прошарок тих, хто згубив рід – гібрід (губе рід).

Розгублені і самотні у світі, керовані єдиною думкою як наповнити голодний шлунок, гурти. Бродяги світу. Це вони почали творити кагали, партії, релігії. Не за незмінними законами Природи, а за законами Обраних лідерів. Ми обираємо для себе посередника. Ми без нього вже не можемо жодного питання вирішувати.

Нас переконали, що Бог вогненим пальцем написав закони на камені і дав Моісею. А що ж, до Біблійного Бога люди жили без законів? Виявляється що мали закони і до Моісея, 2000 років перед тими 10 заповідями у Африці вже існували 42 Принципи Маат.

Написаний принаймні 2.000 років перед Десятьма Заповідями Мойсея, 42 Принципи Ma'at є одними із найстарших джерел з Африки, у світі моралі та духовности. Ma'aт – старовинний єгипетський божественний Принцип Правди, Справедливісти, та Правоти, являє собою основу природного та суспільного устрою та єдності. Старовинні африканці розробили гуманну систему мислення та поведінки, яка записана у африканській філософській літературі. Наприклад, ці декларації з Книги Прибуття Переддня (так звана Книга Мертвих), вчення Птах-Готепа (Ptah-Hotep), писання Ані, Aменотепа, Мерікаре, та інші.

Сьогодні, ми можемо використати ці принципи як практичний довідник до моралі та духовної досконалості, та облагородження нашої спільноти.

Нехай ваше життя буде прикладом Справедливости, завдяки твердій основі Справедливості, ваші діти будуть процвітати.

Викладання Птах-Готеп, 2370 B.C

1. Я не був несправедливим.
2. Я не пограбував з насильством.
3. Я не викрав.
4. Я не причинив болю.
5. Я не ошукав на податок.
6. Я не вбивав і не пропонував будь-кого вбивати від мого імені.
7. Я не обрізав більше міри.
8. Я не брехав і не ошукав Бога.
9. Я не викликав пролиття сліз.
10. Я не обділив.
11. Я не обдурив.
12. Я не спустошив землі.
13. Я не оговорив нікого.
14. Я не серджусь без справедливої причини.
15. Я не хотів і не згвалтував будь-чию дружину.
16. Я не забруднив себе.
17. Я не викликав страх (терор).
18. Я не зробив нічого огидного.
19. Я не зловживав словами.
20. Я ніколи не вимовив гострого слова.
21. Я не приймав рішення квапливо.
22. Я не зробив порушень і не надокучав або гнівив Бога.
23. Я не закрив свої вуха від слів Права та Правди.
24. Я не розізлився.
25. Я не приніс горя.
26. Я не був пихатий.
27. Я не мстився.
28. Я не зчинив бійку.
29. Я не підслухав.
30. Я не образив людей.
31. Я не зробив ніяку шкоду або зло.
32. Я не зрадив.
33. Я ніколи не забруднив воду.
34. Я не розмовляв презирливо.
35. Я ніколи не вилаяв Бога.
36. Я не хвалився собою.
37. Я не заздрив і не бажав того що належить іншому.
38. Я не відірвав їжу з рота немовля.
39. Я не завдав біль іншій людині, або звіру.
40. Я ніколи не звеличував себе.


Лідія

додано 2006-12-07

blog/2006/12-07-pryntsypy_maat.txt · Last modified: 2012/10/27 17:59 by admin