User Tools

Site Tools


blog:2005:10-16-seks_zbroya_nazistiv

Секс - Зброя Націстів

Скорочено від часопису «The American Mercury» Джордж В. Геральд

(The Reader’s Digest, Oct. 1942, pg.67)

У старовинні часи, армії розглядали жінок, переможених регіонів, як оправдану нагороду. Але у Європі, сьогодні, цей процес організується як метод завоювання. Під керівництвом Hitler Rassenpolitisches Amt (Відомство Расової Політики), статтева зброя використовується для навмисного руйнування деяких націй та “Аріянізації ” інших.

Голова цього відомства, Професор Др. Волтер Гросс, сформулював націські положення статтевого завоювання у жовтні 1941року, у його офіційній публікації, Раса: “Наша перемога буде повною лише тоді, коли вона виростить серед наших сусідів досить людей пов’язаних з Новим Порядком кров’ю. Гарантовано, це є наше саме важливе завдання ”.

Для виконання цього завдання, Відомство Расової Політики розділило Європу на три секції: Нордичну, Латинську та Слов'янську. У Слов'янській області поліція отримала наказ заарештувувати продуктивних до розмножування Поляків, Чехів, Сербів, Росіян та інші слов'янські народи і у великій кількості винищити їх. Професор Грос пише: Польща, Чехія та Сербія повинні бути позбавлені права до самоуправління. Кожне збільшення народжуваності серед цих, паразитичних, народів були б всупереч генеральному інтересу. Тому ми прийняли радикальні заходи, щоб обмежити їхні нові народження до мінімуму”.

Таким чином, у Польщі, ніяка дитина не могла народитися без дозволу Націського Генерального Уряду, і недозволялось у більшості випадків. Закон наказував робити аборти, і хто не буде підкорятися, карати. До того ж, багато слов'янських чоловіків були відокремлені від своїх жінок, що застосовувалось як метод примушуючого расового самогубства.

Виняток був для дівчат з Татрівських гір, що у Польщі. Націсти на свій розсуд заявили їх Фольксдойч – німцями – та поселили, багато з них, у “вирощувальному таборі для поліпшення Нордичної Раси”, біля міста Лодзь, де вони були змушені жити з німецькими юнаками.

Угорці та Словаки, вважались Професором Гросс “народами расово здатними на розвиток” і служили, як піддослідні, морські свинки для подібних експериментів. Великі контингенти Скандинавських дівчат були послані до Австрії, Угорщини та Словаччини, для вступупу у сексуальні відносини з громадянами цих країн”. Замість цього, Австрійські та Угорські дівчата були переведені на північ. Професор Гросс додає: « результати цих зусиль, природньо, все ще не наявні, але вони доказують, що у нашому прагненні, творити кращі раси, ми не згорнем радикальних нововведень”.

Під Націським контролем, “Нордичні” молоді люди отримують нову статеву освіту, побудовану на оголенні (нудизмі), яку використають як найкоротший шлях до підвищення народжуваности “Нордичної раси”.

Незважаючи на послуговування науковими виразами, пропаганда висувала це рішення просто в сексуально порнографічному обудженні. Торік, у Monaco, я підкупом дістався до огляду останньої Націської “навчальної” продукції. Слухацька публіка складалася з високого класу Націських чиновників та гурту їхніх супутників з зайнятих ними країн.

Першою картиною був так званий Час після Олімпіади. Виконано у стилі класичної Греції, де показали натовп молодих підлітків хлопчиків та дівчат хто, після дня напруги на стадіоні, розслабився у щось, на зразок розваг у Саду Діонісія. Якщо ви колись бачили порножурнали замасковані під мистецтво, то ви можете мати генеральну ідею картини. Інша картина, Літня неділя, показує різницю між старомодною неділею у середнього класу домі і розвагами на відкритому повітрі, значною мірою оголених, вільної поведінки молоді Націського табору, над прозорим озером.

Після показу, Др.Ганс Ендрес, Гейдельбергський расовий експерт, розповів нам: “Мета цих картин, пропаганда нового шляху життя у Європі. Наша молодша генерація повинна вчитися отримувати насолоду від природних задоволень статі, без сорому. Це єдиний шлях, щоб збільшити наше Нордичне населення та викликати відродження Європи.”

Я довідався, що 45 кінострічок цього типу було укладено. Деякі були створені спеціально для військових – щоб підняти “мораль” німецьких солдат у Європі.

“У Франції”, доповідає Др Гросс, “наші солдати мали найбільший успіх з жіночим населенням. Вони, звичайно, не завжди мали расово добірних дівчат, котрі приходили до наших солдатів. Тому ми, в основному, реорганізували статеве життя у Франції.”

Відмова випустити 1.350, 000 французьких в'язнів війни – чверть, яких складали чоловіки від 20 до 40 років – як також, серед інших рішень, особливо жорстоких, було тримання їх подалі від їх жінок та наречених. Результат той, що збільшилось число французьких жінок, морально та в інший спосіб стомлених труднощами цих часів, які піддались завойовникам. Ганьбою Парижу цих днів являє собою кафе біля Республіканської Площі (Place de la Republique), де збирались дівчата з крамниць та відомств на зустріч з німецькими солдатами. Дівчата, звичайно, з голодуючої сім'ї, віддавали себе легко, за їжу, щоб вижити.

Ось інший метод для “основної реорганізації статевого життя у Франції”: Декілька місяців німецькі “медичні комісії” перевіряли школярок під приводом перевірки здорового харчування. Скоро після таких перевірок, певним з них було наказано з'явитися перед Германським Відомством Здоров»я у Парижі. Після прибуття, вони отримували помешкання у чудових кварталах, звичайно колишніх борделях. Кожного дня група дівчат була кликана для перевірки. Вони роздягались, невідаючи, що вони також оглядались молодими Націськими офіцерами позаду темної скляної стіни. Ці офіцери показували їхні вибір і дівчата віддавались у їхнє розпорядження. Після таких зустрічей дівчат тримали під наглядом до розвитку вагітности. В той час їх відсилали додому з інструкціями і інформацією для німецьких органів влади, які забезпечували їм медичну та фінансову допомогу. Расова основа кожної “щасливої” дівчини докладно була вивчена, щоб переконатися, що там не було ніяких слідів невартісної крові.

Такі звіти стають достовірними тільки тоді, коли розглянуті разом з “науковими” почерком так як ця, з “Статевого Життя у Нордичному Світі”, стаття у німецькому Медичному Перегляді за березень 1941року, Др. Альберт Дюпре: “Кожна жінка повинна бути вивчена, щоб визначити чи вона варта мати дітей. Хто був вибраний, були зібрані у жіночих домах. Чоловічі партнери повинні бути представлені їм на вибір для, обмеженого в часі, шлюбу – поки жінка не стане вагітною. Пересічна жінка повинна спромогтись родити до шести дітей, таким чином, всі вони вважаються найкращими Арійцями.”

Ніцше запитував у Заратустра: “Де є раса, досить сильна, щоб позбутися чесноти? Де варвари 20-го століття?”

Націсти відповіли йому. Масове виробництво варварів у стані розробки.


П.С. Ця маленька книжечка була знайдена у стіні приватного будинку у США, шт.Нью-Джерсі, Святославом Гуляком у 1991 році.

додано 2005-10-16

blog/2005/10-16-seks_zbroya_nazistiv.txt · Last modified: 2012/10/27 17:57 by admin