User Tools

Site Tools


blog:2005:06-15-elita_abo_aristokraty

Еліта, або Арі-сто-крати

Дуже вже полюбляє вчена, чи начитана частина українців вживати вище винесені слова, як також геній (корінь ген-, який постав від слова жена, а також жива-жева-єва), можна розуміти, як відзнаку чистоти роду данної людини.

Слово “єліта” походить від Ель, Алла, Ілля, а по-нашому Перун. Перун іллє дощ на землю, а для чужинця пояснення дії Перуна замінило саме ім”я. Таких штучних імен постало тисячі-тисяч. То ж оте чудернадське “елі-та” – значить божественний, або навіть сам бог.

Правда – велика сила, але не показна і не голосна, бо вона є самою дією. Якщо є дві правди, то вже брехня. А брехня дзвенить, прикрашається, як та повія, і множиться. Сьогодні, як ніколи, процвітає книгописання, і що не книга – то вже й свята, чим товща тим святіша!

Та біда та, що книги ці вже не читають, по дуже простій причині, вони написані латаною мовою божественними людьми (елітою), а куди вже простому гречкосію зрозуміти ті мовні викрутаси. А писателі, ще й стараються видати свої твори на “експорт” просвітити іноземну людськість надзвичайними мутологіями, а заодно і підробити на прожиття.

Якщо еліта, значить Бог, або як Бог, то це, перш за все, незалежна ні від кого людина. Тільки особисте сумління, виплекане звичаєвістю Роду, скеровує її вчинки. Це людина, для якої честь родини стоїть на першому місці. Ось така простенька правда, і не біляве волосся та сині очі визначають приналежність до родини Оріїв, а виплеканий тисячоліттями уклад життя хлібороба.


Лідія

додано 2005-06-15

blog/2005/06-15-elita_abo_aristokraty.txt · Last modified: 2012/10/27 17:57 by admin